Photo 144425726 © Anat Sukeewong

Klient zawsze na pierwszym miejscu!

Obsługa w Suslight

5 lat gwarancji Suslight Zrównoważony rozwój jest dla nas bardzo ważny. Można to zauważyć także w jakości naszych produktów. Poświęcamy wiele czasu i uwagi na maksymalizację efektywności naszego oświetlenia. Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. A to pozwala nam na udzielenie aż 5-letniej gwarancji na oświetlenie Suslight.

Serwis gwarancyjny W Suslight dużą uwagę przykładamy do obsługi gwarancyjnej.Procedura reklamacji i zwrotów jest bardzo prosta. Suslight współpracuje tylko z profesjonalnistami posiadającymi certyfikat autoryzowanego instalatora. Nie przyjmujemy reklamacji dotyczących produktów bezpośrednio od osób prywatnych. W przypadku ujawnienia się usterki prosimy o kontakt z dystrybutorem Suslight, u którego zakupiono oświetlenie. Dystrybutor zajmie się kompleksowo procesem reklamacji w imieniu swojego klienta.

Naprawa Gdy tylko wadliwy produkt znajdzie się w naszym punkcie serwisowym, niezwłocznie podejmiemy działanie.Wykonamy dla Ciebie naprawę produktu, a jeśli okaże się to niemożliwe, wymienimy go na nowy.

Chcesz, abyśmy Ci pomogli?

Z przyjemnością Ci pomożemy.

five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej