Banner 04

Nowa generacja zewnętrznych lamp punktowych LED - poznaj reflektory Calla!

Sus Small Calla

25 SUS Small Calla

Innowacyjne myślenie Nasi innowatorzy, Maurijn & Charles, zaprojektowali coś naprawdę pięknego, korzystając z najnowszych osiągnięć w dziedzinie oświetlenia LED, zrównoważonego rozwoju i recyklingu. Udało im się wdrożyć i zastosować niezbędne ulepszenia techniczne. Rezultatem jest całkowicie odnowiona seria zewnętrznych reflektorów LED.  

Voilà Ta generacja składa się z 2 rodzajów spotów, mianowicie small 2.2 i small 3.2. Wszystkie mają ten sam wygląd. Wersje 2.2 i 3.2 są dostępne w 2 wersjach świetlnych, a mianowicie ze światłem wachlarzowym lub wiązkowym (ogniskowanym). Dzięki temu jednym spojrzeniem można przetwarzać różne rodzaje światła w ogrodzie. Dostosowano również wygląd naszych reflektorów zewnętrznych LED. Używane są linie faliste. A miejsce zawdzięcza swoją nazwę tym pięknym falistym liniom…

Poznaj reflektory calla! Sus Small Calla ma bardzo długą, gwarantowaną żywotność świecenia wynoszącą aż 75000 godzin, niezwykle mocną wiązkę światła oraz niewiarygodnie wysoką wydajność energetyczną. Przy tworzeniu lampy wzięto pod uwagę zasady zrównoważonego rozwoju. Wszystkie materiały użyte do produkcji oprawy można poddać recyklingowi. Sus Small Calla to jedna z najbardziej przystępnych cenowo lamp na rynku LED z zachowaniem reguł zbilansowanego projektowania, innowacyjności, zrównoważonego rozwoju i recyklingu. 

Sfeerfoto ledverlichting suslight (233)

Kilka detali technicznych Reflektor Sus Small Calla posiada inteligentną konstrukcję obudowy, która zapobiega wzrostowi temperatury powyżej 50 stopni Celsjusza w najcieplejszej części oprawy.  

Konwersja energii na światło jest bardzo wysoka – dioda LED zużywa ponad 90% energii elektrycznej, która trafia do lampy. Dzięki temu ​​wydajność naszego oświetlenie wynosi 75000 godzin pracy. Co gwarantujemy.  

Osiągnęliśmy maksymalną możliwą technicznie moc strumienia świetlnego wynoszącą 750 lumenów.  

Reflektor pracuje w oparciu o energooszczędną, niskonapięciową technologię 24 V.  

Sus Small Calla emituje ciepły odcień światła, który dzięki prawie całkowitemu wyeliminowaniu widma niebieskiego jest zdecydowanie przyjaźniejszy naturalnemu biorytmowi ludzi i zwierząt.  

Okablowanie po wykonanej instalacji jest niewidoczne.  

Calla to pięknie zaprojektowany, czarny, matowy punkt świetlny, który z łatwością zainstalujemy w ogrodzie za pomocą szpilki lub wysięgnika. Dzięki temu możemy wykorzystać ją na wielu różnych sposobów – oświetlać z poziomu gruntu lub z wysokości. Daje to rozmaite warianty aranżacyjne przy projektowaniu Twojego ogrodu.

Reflektor Sus Small Calla pracuje w oparciu o niskonapięciową technologię 24 Volt oraz system 24 V Quick Safe-Connect. Niskie zużycie prądu oznacza niski ślad CO2 oraz niskie koszty energii.

Potrzebujesz naszej pomocy?

Myślimy razem z wami z całą miłością.

five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej