Sfeerfoto ledverlichting suslight (94)

Nowa seria lamp najazdowych, przedstawiamy oprawy Terra

Sus Small Terra

Sfeerfoto ledverlichting suslight (89)

Sus Small Terra Obecność w ofercie nowej serii lamp najazdowych Sus Small Terra stała się faktem. Te solidnie zaprojektowane reflektory montowane są poniżej linii gruntu, skąd emitują wiązkę światła skierowaną ku górze. Mimo, że lampa Terra w większości ukryta jest w ziemi, zadbaliśmy o to, aby jej widoczna część prezentowała się jak najpiękniej!

Moc wariantów. Seria Sus Terra składa się z opraw o okrągłym oraz kwadratowym kształcie, które dostępne są w kolorach czarnym lub aluminiowym. Występują one w wersjach o różnym natężeniu światła i kącie świecenia. Oprócz standardowej wiązki o szerokości 60° dostępna jest również wersja focus o kącie świecenia 25°. Wersja 60° sprawdzi się doskonale do podświetlenia od dołu koron drzew w kształcie parasola. Natomiast wariant focus 25° może stworzyć fantastyczny obraz świetlny, gdy reflektory zostaną ustawione rytmicznie wzdłuż żywopłotu lub elewacji.

Zobacz naszą ofertę naświetlaczy punktowych LED
Sfeerfoto ledverlichting suslight (85)

Bez oślepiania. Seria Sus Terra dostępna jest z różnymi układami optycznymi światła. Terra została zaprojektowana w taki sposób, aby zapobiec ryzyku olśnienia w sytuacji umieszczania jej w chodniku lub na podjeździe.

Potrzebujesz naszej pomocy?

Myślimy razem z wami z całą miłością.

five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej