check-diap

Pracujemy tylko z zewnętrznymi diodami LED zaprojektowanymi przez nas samych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii o najwyższej jakości oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin świecenia. Dzięki tej wysokiej jakości na wszystkie nasze produkty udzielamy 5-letniej gwarancji.

Read more
recycling-diap

Zabieramy się za stare oświetlenie. Twój instalator krajobrazu zajmie się starym oświetleniem. Przekazują je nam, a my je przetwarzamy. Prawie niezauważalnie przyczyniasz się do recyklingu czegoś, co w przeciwnym razie zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Read more
erlenmeyer-diap

Oświetlenie to kwestia właściwej kombinacji czynników. Suslight pomyślała o wszystkim. Od surowca i jakości światła po moc i napięcie. Tylko przy odpowiednim składzie i odpowiedniej technologii produkcji możemy osiągnąć tak wysoką jakość.

Read more
1pct-diap

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja obecne potrzeby bez uszczerbku dla potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z nią postępujemy. Jesteśmy firmą zrównoważoną i dążymy do tego, aby stać się firmą bardziej zrównoważoną.

Read more