dreamstime_m_102593908

Dobre przygotowanie pozwoli Ci zaoszczędzić połowę pracy...

dreamstime_m_102593908

Plan oświetlenia i okablowania ogrodowego Nastrojowe oświetlenie w ogrodzie jest naprawdę ważne! Aby mieć pewność, że układ iluminacji jest przejrzysty i właściwie zorganizowany, proponujemy zacząć od przygotowania planu oświetlenia i okablowania ogrodowego.

W ciągu dnia to roślinność, wyposażenie i architektura nadają ton i zdobią nasz ogród. Jednak po zmroku rolę tę przejmuje zewnętrzne oświetlenie. W jaki sposób „wyposażyć” ogród w odpowiednią instalacje oświetleniową?

Przede wszystkim musimy zdecydować do czego chcemy wykorzystać nasze zewnętrzne oświetlenie LED. Czy planujemy rozświetlić wejście do budynku na tyle mocno, aby dostrzec po zmroku każdy detal? A może rozważamy oświetlenie rabaty kwietnej dyskretnym, delikatnym światłem? Na pewno potrzebujemy zastosować oświetlenie LED o różnej mocy.

Miarą różnicy w jasności lamp LED jest ilość lumenów. Im większa liczba lumenów, tym strumień świetlny lampy jest wydajniejszy. Oświetlenie zewnętrzne LED może mieć więc rozmaite zastosowanie, w zależności od liczby lumenów jakie posiada.

Chętnie doradzimy i pomożemy we właściwym wyborze.

Czytaj więcej

Chcesz, abyśmy Ci pomogli?

Z przyjemnością Ci pomożemy.

five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej