0001 (2)

B-Corporation, uczyń biznes siłą napędową dobra.

B-corporation Kiedy rozpoczynaliśmy przygodę z biznesem, wiedzieliśmy na pewno, że musi to być biznes zrównoważony. Takie podejście ma na celu utrzymanie planety zdatnej do życia dla następnych pokoleń. Również poszanowanie podstawowych praw człowieka musiało zająć u nas centralne miejsce.

Chcieliśmy także zrobić coś dla naszego najbliższego otoczenia. Naturalnie, po przeprowadzeniu oceny wpływu przez B-lab, otrzymaliśmy certyfikat przedsiębiorstwa B-Corp. Dzięki temu staliśmy się wrażliwi i aktywni. Każdego roku stawiamy sobie nowe cele, aby nieustannie rozwijać się w zakresie zrównoważonej przedsiębiorczości.

B Lab Global.net Spraw, by biznes stał się siłą napędową dobra. B Lab to sieć non-profit, która dąży przekształcenia globalnej gospodarki z korzyścią dla wszystkich ludzi, społeczności i całej planety. Nie spoczniemy, dopóki cały biznes nie stanie się „siłą napędową dobra”.

www.bcorporation.net
five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej