Oświetlenie zewnętrzne LED

 • Sfeerfoto ledverlichting suslight (94)
  Zobacz
  Schermafbeelding 2022-01-28 om 16.28.30_ccexpress

  Lampy najazdowe LED

 • 2022-09-Ibiza (19)
  Zobacz
  Schermafbeelding 2022-01-28 om 16.10.26_ccexpress

  Reflektory LED

 • 05 SUS Submerged
  Zobacz
  submerged oude foto_ccexpress

  Reflektory podwodne LED

 • Sfeerfoto ledverlichting suslight (204)
  Zobacz
  Square-ALU-3.5Watt24VDC-Alu

  Lampy elewacyjne LED

 • Ibiza 5 – kopie
  Zobacz
  Schermafbeelding 2022-01-28 om 16.25.56_ccexpress

  Słupki oświetleniowe LED

 • Photo 105128048 Tuin © Zbynek Pospisil Dreamstime.com
  Zobacz
  dusk to dawn

  Akcesoria

Twój ogród, Twój styl, oświetlenie zewnętrzne LED od Suslight! 

Znajdź dziurkę od klucza, pokonaj schody bez potknięcia, przejdź ciemną ścieżką ogrodową lub po prostu pokaż sąsiadom, jak wygląda pięknie oświetlony ogród! Z naszym oświetlenie zewnętrzne LED to żaden problem!  

Bez względu na to czy oświetlenie ma być dekoracyjne czy użytkowe, proste czy efektowne Suslight ma w swojej kolekcji modele na każdy gust, lokalizację i przeznaczenie. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich naszych lamp na stronie internetowej.  

Oświetlenia zewnętrznego LED nie dobiera się na co dzień, a już na pewno nie, jeśli zdecydujesz się na Suslight. Gwarantujemy, że żywotność naszych lamp LED równa jest 75 000 godzin świecenia. Oznacza to, że przy średniej pracy lampy LED przez 12 godzin dziennie, jej trwałość wyniesie 16 lat użytkowania. Dokonaj właściwego wyboru na lata, w kilku prostych krokach. 

Opisaliśmy te czynności w plan oświetlenia i okablowania ogrodu. 

Potrzebujesz naszej pomocy?

Chętnie doradzimy i pomożemy.

five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej