DSC_6778_79_80_81

Zobacz światło we własnym ogrodzie....

koffer open

Doświadcz światła na żywo Naszkicowałeś plan oświetlenia i co dalej? Projekt oświetlenia i okablowania ogrodowego  opracowany według naszych wskazówek to dopiero początek. 

Aranżacja przestrzeni za pomocą zewnętrznego oświetlenia LED nie dla każdego jest czymś, co robi się na co dzień. Podjęcie decyzji na podstawie jedynie szkicu oświetlenia może być trudne. Zdajemy sobie sprawę, że możesz chcieć porównać różne opcje i warianty oświetlenia. 

W Suslight proponujemy dla Ciebie dwa rozwiązania: 

Walizka demonstracyjna z oświetleniem Dzięki walizce możemy oświetlić dowolne miejsce w przestrzeni zewnętrznej i zobaczyć jego efekt. Zawiera ona wbudowany zasilacz, dzięki czemu nasze zewnętrzne oświetlenie LED można podłączyć i zademonstrować na miejscu u klienta. Doświadcz na żywo we własnym ogrodzie możliwości jakie daje Suslight! 

Duża liczba naszych sprzedawców i instalatorów posiada walizki demonstracyjne. 

Wystawa demonstracyjna oświetlenia Stacjonarny showroom Suslight to przestrzeń doznań świetlnych w której znajdziesz, obejrzysz i porównasz na miejscu naszą kompletną kolekcję oświetlenia zewnętrznego LED. 

Którzy instalatorzy posiadają taką przestrzeń?

Lichtbelevingsruimte Suslight (4)
Lichtbelevingsruimte Suslight (5)
five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej