ONEPRCT 1 deel

1% for the planet, dobro człowieka i planety przedkładamy ponad zyski.

Wikipedia1% for the planet to międzynarodowa organizacja, której członkowie przeznaczają co najmniej jeden procent swoich rocznych obrotów na sprawy związane z ochroną środowiska naturalnego. Ich misją jest budowanie, wspieranie oraz aktywizacja sojuszu firm zaangażowanych finansowo w tworzenie zdrowej planety”. 

1% for the planet Dokładamy wszelkich starań, aby biznes był jak najbardziej zrównoważony. Jednak każda produkcja, pozostawia swój ślad. Dopóki nie osiągniemy możliwości działania w sposób całkowicie neutralny energetycznie, będziemy spłacać ekologiczny dług przekazując 1% naszych zysków na rzecz ruchu 1% for the planet 

www.onepercent.org
five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej