earth-overshoot-day

Earth overshoot day, 25-12-1971, 01-10-1999, 28-07-2022.

Wikipedia Dzień Długu Ekologicznego lub Dzień Przeregulowania Ziemi (ang. Ecological Debt Day lub Earth Overshoot Day) – dzień, w którym ludzkość wykorzystała zasoby (gleba, paliwa kopalne, lasy, surowce, woda) przypadające na cały rok do produkcji dóbr i usług, przekraczając tym samym zdolność planety do ich odnawiania.

Dzień przeregulowania Ziemi Z dużym zainteresowaniem śledzimy ruch Earth overshoot Day. Oczywiście, jesteśmy tylko pojedynczą małą firmą, więc co możemy osiągnąć? Ale hej, liczy się każde działanie! Technologia LED przestaje czekać na lepszy świat, technologia LED zaczyna wspólnie nad nim pracować!

Wideo Aktorka Julia Roberts przekazuje mocne przesłanie od Matki Ziemi, ostrzegając, że nasza egzystencja (ciągła) jako istot ludzkich jest zagrożona… przez nas samych. Planeta, na której żyjemy, jest podstawą wszelkiego życia jakie znamy. Matka Ziemia to dom dla 10 – 14 milionów gatunków żywych istot. Dzielimy więc tę planetę z miliardami istnień, które są w równym stopniu zainteresowanie ochroną i dobrostanem planety. Dlatego też coraz więcej ludzi zwraca uwagę na wpływ, jaki my sami wywieramy na naturalne siedliska innych istot.

www.overshootday.org
five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej