03 marca 2022

Zostań sprzedawcą.

Pomnażanie przez dzielenie Naszymi klientami są wszyscy ci, którzy bezpośrednio pracują z naszym oświetleniem. Niczym niewielka firma rodzinna zapewniamy bezpośredni kontakt i najlepsze możliwe ceny. Lubimy dzielić się naszymi produktami z entuzjastycznie nastawionymi profesjonalistami oraz zadowolonymi klientami. 

Skontaktuj się z nami Czy podzielasz naszą pasję do zrównoważonych produktów wysokiej jakości? Czy przemawia do Ciebie uczciwa cena i znakomita marża? Ty również miej na to wpływ, podejmij działania i skontaktuj się z nami pod adresem info@suslight.pl 

Spotkajmy się i rozpocznijmy współpracę! 

five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej