verlichting algemeen sfeer 40
spots algemeen sfeer2

Wskazówki dla projektowania oświetlenia ogrodowego: 

Suslight z przyjemnością udziela wsparcia i porad dotyczących oświetlenia ogrodu. Rozróżniamy trzy podstawowe rodzaje oświetlenia – światło nastrojowe, światło użytkowe i światło prewencyjne. 

Światła nastrojowe 

  • Stwórz głębię w ogrodzie. Osiągniesz to, akcentując strefy boczne. 
  • Użyj dużej ilości światła pośredniego wzdłuż granic ogrodu. 
  • Skieruj uwagę użytkowników na oświetlone elementy takie jak zadaszenia czy dekoracje. 

Światło użytkowe 

  • Upewnij się, że wszystkie ścieżki są właściwie doświetlone. 
  • Dla swojego komfortu i bezpieczeństwa rozjaśnij te obszary ogrodu, które chcesz obserwować z domu. 
  • Aby zapobiec potknięciom i kontuzjom, oświetl schody i niskie sklepienia. 

Światło prewencyjne 

  • Przyjeżdżając do domu po zmroku, dobrze jest z łatwością dostać się do drzwi wejściowych, garażu czy pomieszczenia gospodarczego oświetlonymi ścieżkami. 
  • Podświetl bramy, drzwi i elewacje budynku, aby wracać do domu w poczuciu bezpieczeństwa, zniechęcając do wtargnięcia osoby o złych intencjach. 
  • Zastanów się również, czy oświetlenie pozostawisz włączone przez całą noc, czy też zaprogramujesz je indywidualnie za pomocą zegara.
five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej