Transformator 36W witte achtergrond

Transformator Przekształca standardowe napięcie 230V z gniazda na bezpieczne niskie napięcie 24V.

Centrale Sus Box Wyposażone są w zasilacze które zamieniają standardowe napięcie 230V z gniazdka na bezpieczne, niskie napiecie 24V. Sus Box wyposażone są w transformatory o mocy 30W, 60W i 100W i występują w wariantach jedno i dwu sekcyjnych. Dlatego ważne jest aby na etapie projektu oświetlenia policzyć moc całkowitą wszystkich lamp i podzielić je na odpowiednią liczb sekcji. Ułatwi to dobór Skrzynki Sus Box dostosowanej do Twojego planu.

Wbudowany Transformatory wbudowane są w skrzynki zasilająco sterujące Sus Control Box. Dostępne są w różnych mocach: 30W, 60W i 100W oraz występują w wariantach jedno, dwu i trzy sekcyjnych.  Dlatego ważne jest aby na etapie projektu oświetlenia policzyć moc całkowitą wszystkich lamp i podzielić je na odpowiednią liczb sekcji. Ułatwi to dobór Skrzynki Sus Control Box dostosowanej do Twojego planu.

80% Zdecydowanie zalecamy, aby nie obciążać transformatora powyżej 80% jego mocy. Jeśli przykładowo chcesz umieścić w ogrodzie 20 lamp o mocy 4,0W każda, ich łączna moc całkowita wyniesie 80W. W takim przypadku wystarczy zastosować transformator o mocy 100W.

five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej