aluminium-gieten

Praca z 1 surowcem.

Odlew wtryskowy Wtryskowe formowanie aluminium to rodzaj techniki produkcyjnej, w której płynne aluminium wtryskuje się pod wysokim ciśnieniem do odpowiedniej formy. 

Formowanie produktu za pomocą tej technologii jest najszybszą metodą tworzenia elementu bez konieczności dalszej, końcowej obróbki. Dużą zaletą jest fakt, że proces produkcji nie generuje żadnych związków ubocznych. Tak więc możliwe jest wytworzenie końcowego produktu tylko z jednej substancji, a mianowicie aluminium, a po zużyciu stopić go ponownie i odzyskać jako czysty surowiec. 

Maksymalny poziom recyklingu! 

five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej