Wouter van Dijk ceni sobie projektowanie z Suslight.

Suslight Holandia  |  24 stycznia 2022

wouter van djk 3
wouter van dijk 1

Wouter van Dijk przedstawia W 2003 roku Wouter założył swoją firmę Zilveren Roos Tuinen w Holandii. Od tego czasu pracuje ze swoim zespołem w regionie Amersfoort, Hoevelaken i Nijkerk, głównie dla klientów prywatnych. Nie tylko wykonuje prace konserwacyjne, ale także zakłada zupełnie nowe ogrody. Samodzielnie opracowuje projekty oświetlenia pracując z produktami Suslight. „Jeśli klient oczekuje zastosowania nowego oświetlenia, uwzględniam to w projekcie. Zdarza się, że klienci nie chcą inwestować w nową instalację oświetleniową na pierwszym etapie budowy. Wówczas kładę same kable pod chodnikami, żeby uniknąć późniejszego demontażu nawierzchni.” 

Trzysta metrów Ogrodnik już od trzech lat używa produktów Suslight do wszelkiego oświetlenia. „Uważam, że źródło światła tej marki jest znacznie ładniejsze niż w przypadku konkurencji. Kolejna duża zaleta: nie jestem ograniczony do maksymalnej odległości kabli wynoszącej 75 metrów, co ma miejsce w przypadku oświetlenia 12-woltowego. Jeśli planujesz zastosować oświetlenie w ogrodzie, dystans 75 metrów jest dość ograniczający. Oświetlenie Suslight można zainstalować na setkach metrów przewodów. Bez problemu podłączyłem oświetlenie z użyciem ponad trzystu metrów kabla dla jednej sekcji.” 

Elastyczność Kolejną zaletą produktów Suslight jest to, że instalator może sterować wszystkimi oprawami niezależnie od siebie. „Możliwe jest na przykład włączenie wszystkich lamp na jednym obwodzie lub załączanie każdej lampy z osobna. Następnie można ustawić światła w taki sposób, aby te oświetlające drzewa gasły o północy, a te wzdłuż podjazdu było włączone przez całą noc. Fakt, że możemy wyłączać niepotrzebne oświetlenie jest oczywiście nie tylko praktyczne, ale także bardzo zrównoważone. Dzięki temu system Suslight jest bardzo elastyczny.” 

www.zilverenroostuinen.nl
five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej