Sprytna metoda Robert Bikker.

Suslight Holandia  |  24 stycznia 2022

robert bikker 3
robert bikker 2

Robert Bikker przedstawia W zeszłym roku projektant ogrodów Robert Bikker został współwłaścicielem firmy Bikker Tuinarchitecten en Hoveniers z Elspeet w Holandii. 

Z zakresie oświetlenia ogrodów, które projektuje i utrzymuje, Bikker nawiązał współpracę z marką Suslight. Aby wzmocnić u swoich klientów wyobrażenie o atmosferze oświetlonego ogrodu, Robert często przeprowadza pokazy świetlne. 

„Właściwie to od tego się zaczyna. Podczas prezentacji przyglądamy się indywidulanym życzeniom klienta, które następnie uwzględniamy w projekcie. Organizuję wieczorny pokaz świetlny w ogrodzie, po czym wyłączam iluminacje. W ten sposób klienci mogą dostrzec jaki może być rzeczywisty efekt oświetlenia. Gdybym pracował z tradycyjnym systemem 230V byłbym znacznie mniej elastyczny. Produkty Suslight działają w systemie 24V. W razie potrzeby mogę łatwo zmienić lampę na mocniejszą lub słabszą. Często stosuję dwa rodzaje oświetlenia w ogrodzie: pierwszy do oświetlenia nastrojowego, na przykład do oświetlania drzew oraz drugi użytkowy do oświetlenia między innymi chodników”. 

Uwzględnienie kosztów „Niezależnie od tego czy ludzie chcą bujnego czy subtelnego oświetlenia w swoim ogrodzie, dzięki serii Suslight zawsze mogę złożyć odpowiednią ofertę” – mówi Robert. Już podczas tworzenia projektu ogrodu bierze pod uwagę budżet. „Czasami klienci nie chcą od razu instalować oświetlenia ze względu na koszty. Wówczas sugeruję montaż samych kabli zasilających na etapie prac ziemnych przy zakładaniu ogrodu. Zakup i podłączenie odpowiednich opraw oświetleniowych można dokonać w późniejszym terminie. Oszczędza to zarówno czas jak i pieniądze.” 

Innowacje i zrównoważony rozwój Architekt krajobrazu jest zadowolony z jakości i obsługi marki Suslight: „Ostatnio otrzymałem transformator z małym defektem produkcyjnym. Wystarczyło zadzwonić, a oni podjęli natychmiastowe działanie. To co również mi się spodobało to fakt, że mimo iż jest to stosunkowo młoda firma, jest ona bardzo mocno nastawiona na innowacje. Obecnie trwają prace nad systemem umożliwiającym indywidualne przełączanie lamp. To świetnia wiadomość, ponieważ da mi to jeszcze większą elastyczność w projektowaniu ogrodu. Ze względu na innowacyjny charakter tego oświetlenia mogę zaoferować je również wyższemu segmentowi klientów na rynku. Suslight radzi sobie również dobrze w dziedzinie zrównoważonego rozwoju: wszystkie lampy posiadają energooszczędne diody LED. A kable zasilające są wykonane w taki sposób, aby nadawały się do ewentualnego ponownego wykorzystania.” 

www.bikkerhoveniers.nl
five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej