deco sfeer
Sus 2 meter stroomkabel 24V

Połączenie 230 V Największa część naszej kolekcji to 24 V, które można podłączyć za pomocą systemu kablowego 24 V. Mamy jednak wersję 230 V wielu modeli. Podłączasz to do kabla zasilającego 230V.

Jaka jest przewaga 24V nad 230V?

Bezpieczniejsze niż 230 V Prąd 24 V jest znacznie mniejszy. Jest to uspokajające, gdy dzieci spacerują po ogrodzie lub gdy wokół bawi się zwierzę. Ponadto bezpieczniejsze jest podczas instalacji lub w przypadku konieczności regulacji, podczas odłączania kabla 230 V logicznie wymagane są dodatkowe środki ostrożności.

Bez kopania W przeciwieństwie do 230 V wystarczy warstwa ziemi o grubości 30 cm nad kablem. Nie odbywa się to kosztem bezpieczeństwa, w końcu to 24V.

Większa różnorodność konstrukcji Oprawę oświetleniową można podłączać i odłączać w dowolnym miejscu. Chcesz przenieść lampę? Super, w razie potrzeby wystarczy podłączyć dłuższy kabel i całość rusza!

Mniejsze koszty energii Korzystne dla portfela jest również zastosowanie 24V. Oświetlenie ogrodowe na 24V zużywa dużo mniej energii.

five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej