21 kwietnia 2022

1% for the planet otrzymało 1% od marki Suslight.

Wiadomość od NFH Partner biznesowy programu 1% for Planet marka Suslight Netherland kontynuuje wspieranie programu Nature For Health! 

W NFH jesteśmy szczęśliwi z powodu wkładu jaki otrzymaliśmy po raz kolejny od Suslight Nederland. 

1% for the Planet to ogólnoświatowy ruch, który inspiruje firmy i osoby prywatne do wspierania działań na rzecz zdrowia naszej planety. 

Firmy oraz osoby, które są członkami tej społeczności, przeznaczają co najmniej jeden procent swoich rocznych obrotów na rzecz tego typu działań, wspierając jako partnerzy non-profit organizację 1% for Planet. 

1% for the Planet ocenia osiągnięcia, wiarygodność oraz wpływ organizacji non-profit, a także weryfikuje wkład firm członkowskich.

Photo 38622929 © Romolo Tavani Dreamstime.com
five

Pracujemy wyłącznie w oparciu o samodzielnie zaprojektowaną technologię zewnętrznych diod LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych nasze oświetlenie wystarcza na 75 000 tysięcy godzin pracy. Najwyższa jakość oświetlenia pozwala nam udzielić aż 5-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Czytaj więcej
demo-icon

W 2022 roku rozpoczęliśmy odbiór zużytego oświetlenia. Nasz sprzedawca, ogrodnik lub instalator zabierze od Ciebie Twoje stare lampy. Następnie przekaże je nam, a my przetworzymy je w całości. W ten prawie niezauważalny sposób uczestniczysz w recyklingu czegoś, co w innym przypadku zniknęłoby w pojemniku na odpady.

Czytaj więcej
erlenmeyer-1

W oświetleniu zewnętrznym chodzi o odpowiednie dobranie każdego z elementów. Suslight pomyślał o wszystkim. Od surowca i jakości światła, po moc i napięcie. Tylko przy precyzyjnym doborze komponentów i właściwiej technologii produkcji mogliśmy osiągnąć tak wysoką jakość.

Czytaj więcej
plant

„Zrównoważony rozwój to rozwój, który zaspokaja potrzeby teraźniejszości bez narażania potrzeb przyszłych pokoleń”. Taka jest polityka naszej firmy i zgodnie z tą zasadą działamy. Jesteśmy zrównoważonym przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do poprawiania wyników w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej